D v e B
Sosyal Medya Yönetimi

Twitter Yönetimi

Twitter yönetimi, kurumsal hesapların doğru bir şekilde paylaşım yapmasını sağlayan yöntemdir. İşletmelerin ve takipçi sayısı fazla hesapların twitter yönetimi yapmaları normal kullanıcılara göre daha zorludur. Twitter daha çok metin yazıları üzerine oluşturulmuş bir sosyal medya platformudur. Bunun yanında gündemi en sıkı takip eden platform olduğu için potansiyel müşterilere ulaşmanın en iyi yolu güncel paylaşımlarda bulunmaktır. Ancak veri analizini yapmak diğer sosyal medya mecralarına göre uğraş vericidir. Bu noktada tüm içerikleri sorunsuz bir şekilde paylaşarak detaylı analiz almak için profesyonel yardıma ihtiyaç duyulabilmektedir. DveB dijital platformlarda firmalar için en iyi yönetim şekli hazırlar. İçeriklerin kontrol ve optimize edilmesini sağlayan firmamız ile iletişime geçerek daha etkili bir Twitter hesabına sahip olabilirsiniz.

Twitter Yönetimi Nasıl Yapılır?

Twitter yönetimi yapmak için hesap açılmadan önce sosyal medya platformunun dinamizmi iyi analiz edilmelidir. Hedef kitlenin ne tarz paylaşımlardan hoşlandığını anlayarak içerik paylaşımı yapılmalıdır. Gündem takip edilerek firmaya uygun hashtag kullanımını tercih edilmelidir.  Twitter platformu diğer sosyal medya mecralarından daha irdeleyici bir kitleye sahip olduğu için doğru ve yeterli içerik paylaşımında bulunulması potansiyel müşterileri bulmak için önem taşımaktadır. Twitter yönetimi konusunda işletmeler hassas davranmalı, bireyleri rahatsız edecek ve tartışma yaratacak içerikli paylaşım yapmaktan uzak durmalıdırlar. Yanlış paylaşılan bir tweet kısa süre içinde büyük ses getirebileceğinden tüm bunlara özen gösterilmelidir.

Twitter Profesyonel Hesap Yönetimi

Profesyonel Twitter hesap yönetimi yapmak için potansiyel müşteriler ile bağ kurulmalıdır. Sosyal medya platformlarında kullanıcılar geri bildirimlerini firmaya mesaj olarak sunabilirler. Bu noktada hesabın kalıcılığını arttırmak ve profesyonel olmak için mesajlara memnun edici bir yaklaşım ile karşılık verilmelidir. Düzenli paylaşımlar yapmak kullanıcının aktif bir firma olduğu düşünmesine ve güven duymasına sebep olur. Bunun yanında potansiyel müşterileri analiz edebilmek için çeşitli kampanya ve çekilişler düzenlenmelidir. Gelen katılımların detayları incelenerek hesabın kitlesi hakkında bilgi sahibi olunabilir. Paylaşımların altına gelen soruları yanıtlamak ilgili bir işletme izlenimi vermektedir. Profesyonel Twitter yönetimi yapmak uğraş verici olduğu için DveB ile bağlantı kurarak işletmenizi en güncel sosyal medya mecrası üzerinden en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Aklınızda bir fikir mi var ?

Proje Başlat

Adres

Fulya Mh. Büyükdere Cd. Osmanbey Apt. No: 52 D: 13 Şişli/ İstanbul

İletişim

DveB ile tanışmaya ne dersiniz?
0212 909 9985