D v e B
Yazılım Geliştirme

Portal Geliştirme

Portal geliştirme, farklı bilgilere tek bir kapıyı açmak ile ulaşmaktır. Bir kanalın yardımı ile binlerce bilgiye erişebilmek için portal geliştirme kullanılır. Ziyaretçilerine oturum açma izni vererek çeşitli kategorilere bağlanmak için oluşturulmuştur. Örneğin herhangi bir web sitesine giriş yaptığımızda makale örnekleri, ürünler, görseller, içerik verileri gibi çeşitli bölümler bizi karşılayabilir. İşte portal geliştirmenin tam olarak işlevi budur.

Portal Ne İşe Yarar?

Portalların işlevleri, internet ortamında bulunan farklı kategorilerdeki ürün ve hizmetleri kişiselleştirerek bireylerin bulmak istediklerini bir arada tutmaktır. İçeriğin yönetimi konusunda büyük bir yer taşıyan portal hemen hemen her site için tercih edilmektedir. Kullanıcıya daha rahat bir kullanım ortamı sunan bu geliştirme yöntemi ile ticari siteler başta olmak üzere büyük karlar elde etmişlerdir.

Web Portal Geliştirme Nedir?

Web portal geliştirmek, birden fazla kaynağı tek bir seçenek ile elde etmek için kullanılmaktadır. Herhangi bir uygulamanın geliştirilmesinde ve komut dosyaları oluşumu içinde tercih edilen bu yöntem en gelişmiş site tasarımlarında bulunur. Web portal özel seçeneklere sahip olacağı gibi farklı çeşitlerde kullanılmak amacı ile genel bir şekilde de oluşturulabilmektedir.

Haber siteleri tarzında ki web sitelerinde sıklıkla görülen bu uygulama, bilgileri, yorumları, sohbet odalarını, tek bir kanal üzerinden birleştirmektedir. Kişisel kullanıma açık bir şekilde yapılandırılması ile oturum açabilmeyi sağlamaktadır. Kısacası portal geliştirme sayfanın içerisinde farklı kullanım alanlarının olduğu ve tek bir noktadan giriş yapılabilmeyi amaçlayan yöntemdir.

Portal Özellikleri Nelerdir?

Portal özellikleri şunlardır:

  • Kullanıcıya kategori seçme imkanı tanıma,
  • Sohbet ve form odaları oluşturma,
  • Bilgi tabanlı verileri ortaya koyma,
  • Canlı haberlere anında ulaşma,
  • Kişiselleştirilmiş sayfalar ile e-posta eşleme.

Portal Geliştirmede En İyi Adres Neresi?

Portal geliştirmede en iyi adresler arasında bulunan DveB yaptığı diğer işlerde olduğu gibi kalitesini ortaya koymaktadır. Kreatif kimliğimiz ile en vurucu noktaları belirleyerek siteleri ön plana çıkartmaktayız. Müşterilerimizin bizden beklediği tüm alanlarda hızımızı ve teknik bilgilerimizi ortaya koymaktayız. Dilediğiniz tasarımların doğru çalıştığından emin olmak için yüzlerce kez testten geçirerek sizlere teslim etmekteyiz. En iyi portal geliştirme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aklınızda bir fikir mi var ?

Proje Başlat

Adres

Fulya Mh. Büyükdere Cd. Osmanbey Apt. No: 52 D: 13 Şişli/ İstanbul

İletişim

DveB ile tanışmaya ne dersiniz?
0212 909 9985