D v e B
Kreatif Çözümler

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Markaların rakiplerine sunduğu imajın, duruşun görsellik kullanılarak yansıtılmasıdır. Yani bir markaya bakıldığında görülen ilk izlenim denilebilir. Haliyle, bir kimlik yaratmak isteyen markaların atacağı ilk adım kurumsal kimlik tasarımıdır. Yani logosu ve renkleridir. Dolayısıyla şirket imajını arttırmak adına profesyonel tasarlanmış logo ve renklere sahip olmak ilk izlenim açısından hassas bir öneme sahiptir.

Markanızın duruşunu ne kadar iyi sunarsanız, saygınlığınız ve talepleriniz de o kadar artacaktır. Bu sebepten profesyonel kurumsal kimlik tasarımı için DveB uzmanlığından yararlanmanız, marka hedeflerinde gelecek için size ayrıcalık sağlar.

Kurumsal Kimlik Kapsamında Verilen Hizmetler

DveB’in kurumsal kimlik tasarım çalışmaları ilk olarak rakiplerin analizi ile başlar. Markanızı yakından tanıyarak, gerekli sektör araştırmalarını yaparak size özel en uygun konsept seçimleri ile bir yola çıkılır.

Dijital ve geleneksel olarak logonun dişi ve orijinal halleri, antetli kağıt, zarf, kartvizit, mail imza, bloknot, kalem, ürün giydirmeleri, promosyon ürünler ve markanızda kullandığınız her türlü araç ve gereç bu kapsamda servis edilir.

Markanızın imajını oluşturacağımız tüm tasarımlar, DveB ellerinde özenle tasarlanır. Tutarlılık ve uygunluk kurumsal kimlik tasarımında en önemli hususlardır. Üretilen tasarım farklı uygulama alanlarında hitap etmeden, tamamen markanıza özel kullanım alanlarını yansıtmalıdır. Bu olumlu duruş için önemli kriterlerin en önünde gelir.

Aklınızda bir fikir mi var ?

Proje Başlat

Adres

Fulya Mh. Büyükdere Cd. Osmanbey Apt. No: 52 D: 13 Şişli/ İstanbul

İletişim

DveB ile tanışmaya ne dersiniz?
0212 909 9985