D v e B
Kreatif Çözümler

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

Uygun mekan, ışık, ekipmanlar, çekim teknikleri, sanat boyutu, görüntünün düzenlenmesi, kompozisyonun oluşturulması bu hazırlıkların başıdır. Fotoğraf çekimi kolay bir uğraş gibi görünür fakat disiplin, tecrübeli algılama ve gözlem yeteneği, fotoğraf çekiminin konusuyla ilgili yoğun çalışmalar gerektirir. İstenilen görüntüyü yakalayana dek deklanşöre basma sabrı gerektirir. Tüm bunlar bütünleştiği zaman profesyonel fotoğraf çekimi model ne olursa olsun sanatsal ve amaca hizmet eden şekildedir.

Görselliğin ön plana çıktığı günümüzde elimize aldığımız her belgede, her gazetede, yayında, gördüğümüz her reklamda fotoğraflarla karşılaşırız. Markalar uzun ve sıkıcı düz metinler yerine kendilerini, yaptıkları işi, ürünü, hizmeti, imajı, prestiji yansıtacak görselleri tercih eder. Çünkü tüketiciler bir ürün ve hizmet alımından önce yaptıkları araştırmalarda, bir kurum hakkında bilgi sahibi olmak isterken basılı veya dijital ortamda mutlaka konu ile ilgili kaliteli fotoğrafları görmek istiyor. İşte tam burada Dveb olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Katalog çekimleri, broşür çekimleri, ürün çekimleri gibi profesyonel hizmetler sağlıyoruz.

Dveb’teki eğitimli fotoğrafçılarımızın çektiği fotoğraflarla beklentileri karşılarız.. Daha iyisi için başka neler yapabileceğimizi düşünür ve fikirlerimizi sizlerle paylaşırız. Esas olanın müşteri memnuniyeti olduğunu biliriz. Fotoğraf çekimi ve fotoğraf işlenmesi konularında son teknolojiyi tecrübelerimizle birleştirip kullanırız. Çektiğimiz fotoğraflar; web tasarım, katalog ve broşür, etiket tasarımı, reklam sayfaları, afiş tasarımları, interaktif CD, vizyon uygulamaları, intranet uygulamaları ve bunun gibi bütün baskılı ve dijital ortamlarda kullanılacak kadar yüksek kalitelidir.

Kaliteli fotoğraflarınızla sektörünüze yeni bir nefes olmak için bizi arayın.

Sizin için neler yapabiliriz?

  • Dış mekan ve stüdyoda çekim yapılacak ürün için gereken analizler yapılıp uygun alanlar seçilir.
  • Hangi sektörde olduğu belirlenir.
  • Hangi coğrafyada nasıl durduğu belirlenir.
  • Belirlenen konsept içerisinde verilen hizmet kararlaştırılır.
  • Reklam ve tanıtımında doğrudan en önemli etken olacak şekilde işlemler tamamlanır.

 

 

Aklınızda bir fikir mi var ?

Proje Başlat

Adres

Fulya Mh. Büyükdere Cd. Osmanbey Apt. No: 52 D: 13 Şişli/ İstanbul

İletişim

DveB ile tanışmaya ne dersiniz?
0212 909 9985