D v e B
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Marka Bilinirliğinizi Arttırmak

Reklam ve pazarlama bizim ana işlevlerimizdendir. Kitlelerin gözünde ayrıcalıklı olmak için çalışırken tüm sosyal platformlarda markanızın değerini arttırıyoruz.

  • Marka istekleri
  • Satış yönetimi
  • Doğru kitleye ulaşım
  • Marka bilinirliği

Sosyal medya nedir?

Her yaş gurubundan milyarlarca insanın yer aldığı sosyal mecralar bugün en etkili dijital pazarlama aracı. Firma, marka, ürün ve hizmet tanımı için en ayrıcalıklı sosyal medya hizmeti sunan Dveb, markanızı daha iyi konuma getirmeye odaklanır ve bu amaçla sosyal medya stratejinizi geliştirmek için danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bilinirliğini ve en iyi katılım sağlayacağınız platformların artırılması için kullanılacak olan stratejilerin sergilendiği sosyal medya aynı zamanda rekabet analizi ve özel iletişimle stratejiler ile markanızın nasıl başarıyı yakalayacağına dair bir yol haritası çizer.

Hangi toplulukların izlenmeye değer olduğu, bu topluluklar ile organik yollardan nasıl ilişki kurulabileceği, toplulukların seyredilmesi, marka ve anahtar sözcüklerin belirlenmesi, yorumlara reaktif cevapların verilmesi de sosyal medya hizmetinin kapsamındadır.

Bugün milyarlarca kullanıcının var olduğu sosyal medya platformlarında DveB ekibi sayesinde siz de var olun.

Sosyal medya içerik tasarımları

Bir paylaşımı tamamen etkileyen en önemli unsur tasarımdır. Dikkat çekiciliği, altın oranı, mesajı doğru iletmesi v.b. kavramlar ise tasarımdan beklenendir. Tasarımda önemli bir diğer faktörde markanın kimliğidir.

Sosyal medya içerik tasarımları nasıl olmalı?

Sosyal medya tasarımları profilde bütünlük sağlaması ve marka imajını yansıtması için birbirleriyle bağlantılı şekilde dizayn edilmelidir. Görseller için aynı veya birbiri ile uyumlu şablonlar hazırlanmalı ve markanın kurumsal kimliği yansıtılmalıdır.

Sosyal Medya İçerik Tasarımları Neden Önemli?

Sosyal medya içerikleri, metin ve görsel olarak bir bütünlük sunmaktadır. İyi bir yazılmış metin ile iyi tasarlanmış görseli bir araya getirdiğinizde vermek istediğiniz mesajı en spesifik şekilde hedef kitlenizle buluşturabilirsiniz.

 

Aklınızda bir fikir mi var ?

Proje Başlat

Adres

Fulya Mh. Büyükdere Cd. Osmanbey Apt. No: 52 D: 13 Şişli/ İstanbul

İletişim

DveB ile tanışmaya ne dersiniz?
0212 909 9985