D v e B
Kreatif Çözümler

Landing Page Tasarımı

Landing Page Tasarımı

Ziyaretçilerin geri dönüş sağlamaları için tasarlanan ve aksiyon aldıran web sayfaları olan landing pageler her marka için önem taşımaktadır. Sanal ortamda dijital dönüşümün artması için ve bununla birlikte hedef kitleye ulaşmak için tasarlanan sayfalara verilen isimdir. 

DveB ailesi olarak landing page tasarımı konusunda ve diğer tüm işlemler ile ilgili hizmetleri sunmaktayız. Esas amacı ziyaretçilerin site üzerinde bir aksiyon almasını sağlayan landing page, özellikle sayfa içerisinde form doldurma, üye kazandırma, video izleme, doküman indirme ve buna benzeyen tüm işlemlerin gerçekleştirilebilmesini amaçlamaktadır.

İyi Bir Landing Page Sayfasında Neler Olmalı?

Landing page satış arttırma için kullanılan ve data besleyen yöntemlerden biridir. Bununla beraber hedef kitlenin sayfa üzerinde işlem yapmasını ve geri dönüş sağlamasını amaçlar. Firmamız alanında uzman personelleri ile birlikte daha fazla aksiyon alınması ve web sitenizin daha fazla trafik sağlaması için landing page tasarımı işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kısa bir zaman diliminde hedef kitlenin sayfada geri dönüş yapmasını sağlayan landing page için gerekli unsurlar aşağıdaki gibidir;

  • Hız
  • Mobil ve Desktop Uyumluluğu
  • Tasarım
  • İçerik
  • Strateji
  • Analiz

Aklınızda bir fikir mi var ?

Proje Başlat

Adres

Fulya Mh. Büyükdere Cd. Osmanbey Apt. No: 52 D: 13 Şişli/ İstanbul

İletişim

DveB ile tanışmaya ne dersiniz?
0212 909 9985