D v e B
Yazılım Geliştirme

E-ticaret Sitesi

E-ticaret artan popülerliği ile tüm girişimcilerin ilk tercih ettikleri iş kurma fikirleri arasında yerini almayı sürdürüyor. Gün geçtikçe yüksek pazar hacmini sahip olan online satış, bireylerin internet üzerinden daha büyük pazarlara ulaşma şansı tanıyor. Büyük şirketlerin yanında yeni gerçekleştirilen girişimler, ürünlerini veya hizmetlerini internet dünyasında tanıtarak müşterilerine ulaşmayı başarıyor. Mevcut işini dijitale taşımak ya da doğrudan internetten satışa başlamak isteyen herkes e-ticaret sitesi açarak çağımızın yükselen trendinin içinde yerlerini alabilirler.

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret sitesi kurulumu için belirli adımların tamamlanması gerekmektedir. Öncelikle online satış yapabileceğiniz bir platform belirlemelisiniz. Platform müşteriler ile aranızdaki bağı kurmak için büyük bir araçtır. Bu ortam ürünlerinizin satışını yaparken sorun yaratmaması için doğru seçilmelidir. Sonraki aşama ise ürünlerinizi alabilecek bir kitle oluşturmaktır. Halihazırda bir ürün var ise alıcılarının hangi grup içerisinde olduğunu iyi analiz etmelisiniz. Diğer bir faktör ise ürün stokları doğru bir şekilde ayarlanmalıdır. Hemen ulaşamayacağınız ürünleri stokta var gibi gösterdiğinizde müşterilerin güvenini kaybedersiniz. Son ve en önemli nokta olan ödeme yöntemlerini belirlemenizdir. Müşterilerin ödeme yapması için kredi kartı ve banka kartı, havaleler, kapıda ödeme yöntemlerini aktive etmelisiniz.

Tüm bunların ötesinde, e-ticarete atılabilmek için her yönü ile benzersiz bir web sitesine sahip olmanız önemlidir. Online alışveriş sektörüne her geçen gün yeni girişimciler katılmakta ve artan rekabet, hedeflere ulaşmak için en iyiler ile çalışmayı zorunlu kılmaktadır. E-ticaret sitesi yapan yerler arasından en iyiyi seçerek işinizi dijitale başarılı bir şekilde taşıyabilirsiniz.

E-Ticarette Satılabilecek Ürünler Nelerdir?

E-ticaret aracılığı ile satılabilecek ürünlerin sayısını sınırlandırmak yanlıştır. Tüketiciler, her geçen gün ihtiyaçlarını daha fazla internetten karşılamakta ve değişen bu yaklaşım, internetten satılacak ürünlerin çeşitlenmesine yol açmaktadır. Siz de değişen bu trendi lehinize çevirebilmek için e-ticaret sitesi kurarak internetten şu ürünleri satabilirsiniz:

 • Gıda ürünleri
 • Teknolojik ürünler
 • Kozmetik ürünler
 • Ayakkabı
 • Çanta
 • Tekstil ürünleri
 • Bebek kıyafetleri ve hamile elbiseleri
 • Kitap
 • Ev Dekorasyon ürünleri
 • Avizeler
 • Tamirat malzemeleri

E-Ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

E-ticaret sitesi kurmak isteyenler karar verme sürecinde zorlanabilir. Site kurmak için doğru adresin seçimi öncesinde hangi ürünün satışının yapılacağı belirlenmelidir. Ürün seçimi, hedef kitle tanımlama ve rakipleri inceleme ihtiyaçlarını doğurur. Kitlenize ulaşmak için ne gibi bir farklılıklar yaratmanız gerektiği ve pazarlama stratejilerinizin neler olacağının belirlenme süreci bir profesyonel desteği almanızı zorunlu tutabilir.

DveB ile iş birliği yaparak kitleleri sitenize kolaylıkla çekebilirsiniz. Uzmanlar tarafından en ince dokunuşlar ile tasarlanmış online satış mağazası ürün satışlarını arttırmaktadır. En uygun fiyatlar ile Türkiye’nin en iyi web site alt yapısı ve tasarımını oluşturan firmamızla bağlantıya geçerek işinizi ileriye taşıyabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Kurma Maliyeti

E-ticaret sitesinin kurulum fiyatları hazırlanacak siteye göre değişkenlik göstermektedir. Markanız ve ürünleriniz için iyi bir tasarıma sahip internet sitelerinin gelirleri daha yüksek olacaktır. DveB ile iletişime geçerek kusursuz online satış mağazaları oluşturabilirsiniz. En cazip fiyatlar ile hizmet veren firmamız e ticaret sitesi açmak isteyen tüm bireylere destek sağlamaktadır.

Aklınızda bir fikir mi var ?

Proje Başlat

Adres

Fulya Mh. Büyükdere Cd. Osmanbey Apt. No: 52 D: 13 Şişli/ İstanbul

İletişim

DveB ile tanışmaya ne dersiniz?
0212 909 9985